مسئولیت اجتماعی

شرکت ایده برتر پاسارگاد در جایگاه یک مجموعه پیشرو و فعال در بخش هایی از قبیل: خدمات مشاوره مدیریت، خدمات تجارت الکترونیک، مشاوره و پیاده سازی استانداردها و دستورالعمل های ملی و فراملی، مجری برگزاری رویداد و همایش و نیز به عنوان یک مرجع آموزشی، مسئولیت های اجتماعی خود را مد نظر داشته و متعهد به جامعه و محیط زیست می باشد.

‌توجه و تاکید مدیران ارشد به سلامت و بهداشت، ایمنی، محیط زیست موجب گردیده تا انجام و پیگیری امور همراستا با تمامی موارد مذکور صورت پذیرد. تفکر و عمل به حفظ سلامت و بهداشت نیروی انسانی به طور عام و به ویژه نفرات دخیل در کسب و کار مجموعه با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به نوعی در تفکر و اجرا میان مشتریان مجموعه نیز ورود یافته است.

مشارکت های اجتماعی

مجموعه شرکت های ایده برتر پاسارگاد، با مشارکت فعال در تعداد کثیری از رویدادهای علمی، صنعتی، فرهنگی و عام المنفعه و نیز حمایت های معنوی و مالی از بسیاری از رویدادها و گردهمایی های دانشجویی در حوزه های مختلف از جمله: بازاریابی و فروش، استاندارها و رویه ها، خدمات الکترونیکی از قبیل: طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و …، تلاش نموده است تا با رویکردی نوین اقدام به ایجاد نگرشی تازه در بین شرکت ها و سازمان ها در خصوص تعهدشان نسبت به جامعه داشته باشد. این تفکر، در وهله اول برآمده از باور عمیق مدیران ارشد مجموعه نسبت به مسئولیت های خود در قبال رشد و توسعه پایدار جامعه بوده و سپس برآمده از ارتباط تنگاتنگ بدنه گروه با مجامع علمی، پژوهشی، صنعتی و فرهنگی ایرانی و غیر ایرانی است.

 

 

 

برخی از نمونه های اجرایی مسئولیت اجتماعی ایده برتر پاسارگاد

شرکت ایده برتر پاسارگاد متناسب با نام شرکت با خلاقیت و نوآوری با حذف اکثر روش های کاغذی و توسعه فعالیت های الکترونیکی خود، گام کوچکی در جهت حفظ و نگهداری منابع طبیعی از جمله جنگل ها برداشته است. در همین رابطه، تولید و تکثیر انبوه اوراق اداری مانند سربرگ، کاتالوگ، بروشور، پاکت نامه، جزوات آموزشی تا حد ممکن کاهش یافته و اکثر نیازها در این حوزه از طریق نشر الکترونیک انجام می شود.
همچنین هر ساله بصورت نمادین تعدادی اصله نهال توسط اعضای هیئت مدیره در روز درختکاری، کاشته می شود. شرکت ایده برتر پاسارگاد ضمن همکاری با سازمان ها و انجمن های خیریه سعی بر توسعه آن دارد. حمایت مادی و معنوی از برنامه های فرهنگی مانند تئاتر ها، کنسرت های موسیقی، گالری های نقاشی، ژوژمان های عکاسی و تورهای طبیعت گردی همواره در دستور کار شرکت ایده برتر پاسارگاد قرارداشته و تاکید ویژه بر حضور مستمر پرسنل در این برنامه ها دارد.

مسئولیت اجتماعی, مشارکت اجتماعی, بازاریابی و فروش, پیاده سازی ایزو, استانداردها و رویه ها, بهینه سازی سایت, مشاوره مدیریت, تجارت الکترونیک, طراحی وبسایت, طراحی وب سایت, بهینه سازی سایت seo, بهینه سازی seo