طراحی وب سایت تبلیغات و نیازمندی ها

طراحی وب سایت تبلیغات، در زمینه های مختلف و برای افراد متفاوتی انجام می شود، ساخت سایت یعنی اختصاص یافتن فضایی از اینترنت به شما تا در آن فضا اطلاعات و فایل های خود را قرار دهید و به نحوی که تمایل دارید از آن استفاده کنید.

در واقع وب سایت میتواند مانند ویترینی برای شما باشد. امروزه با تغییر عادت ها و ذائقه های مصرف کنندگان دیگر تماشای آگهی ها از تلویزیون و ترغیب شدن به خرید آن کافی نیست؛ بلکه افراد در کنار رسانه های دیداری با استفاده از اینترنت و جستجوی بیشتر در کالاها و خدمات مشابه به انتخاب بهتری دست می زنند.

هر شخصی بسته به نوع خدمات و یا حتی محصولاتی که ارائه می دهد و پرورش می دهد با طراحی سایت می تواند یک گام بسیار بلند و اساسی در بازاریابی محصول یا خدمات خود بردارد و به صورت واضح تر با مشتریانش در ارتباط باشد. 

طراحی سایت نیازمندی و طراحی سایت آگهی می تواند کاربرد زیادی برای مدیریت و ادمین سایت داشته باشد. طراحی وبسایت نیازمندی دایره کاملی از موضوعات مختلف و مشاغل گوناگون و البته کلمات کلیدی را دربر می گیرد. اگر بر طبق استانداردهای مشخص شده پیش رود، گردانندگان و مدیران سایت می توانند به سود بسیار زیادی از طریق راه اندازی سایت نیازمندی برسند.

 

rfGYWzs

 

طراحی سایت آگهی و نیازمندی از جمله سایت هایی می باشد که می توان انواع آگهی را در ان درج نمود البته باید طراحی سایت آگهی به درستی و اصولی انجام گردد تا نتیجه درست به دست شما برسد و در این حالت است که تاثیر زیاد و بسزایی در بازاریابی اینترنتی دارد. با انجام درست طراحی سایت آگهی به خودی خود تعداد بازدید ها اضافه شده و در مقابل آگهی های بیشتری نصیب سایت می شود و کارها سر و سامان می گیرد. 

پیداکردن کالای مورد نظر خود از بین انبوهی از کالاها الزام طراحی سایت نیازمندی ها را پررنگ کرده است، سایتی که در آن مشاغل، محصولات یا کالاها، خدمات به درستی در دسته بندی های مختلف تفکیک شده است. علت این موضوع برمی گردد به داشتن نظمی که مشتریان را در پیداکردن کالای مورد نظر خود سردرگم نکند و با مراجعه به اطلاعات شرکتها و خدمات آنها در صورت تمایل از طریق اطلاعات تماس با این شرکتها ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت نیازمندی ها و طراحی وب سایت آگهی، در حقیقت وب سایتی است که بیشتر برای درج آگهی هایی در زمینه های مختلف و بصورت آنلاین که به آن وب سایت نیازمندی می گویند. در وبسایت نیاز روز و طراحی سایت نیازمندیها کاربران سایت میتوانند یا به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه ای به صورت ماهانه آگهی های خود را در بخش ها و قسمت های مختلف طراحی وبسایت نیازمندی ثبت کنند.

 

MetroVan

 

طراحی سایت نیازمندی ها هدفش بالا بردن تعداد بازدیدکنندگانش است و اینکه از طریق گرفتن آگهی در سایت خود کسب درآمد کند . معمولا در وهله ی اول برخی از سایت های نیازمندی با گرفتن آگهی های رایگان خود را بر سر زبان ها می اندازند تا شناخته شوند و در مرحله ی بعدی که بازدیدکنندگانشان به مرور افزایش یافت جذب آگهی ها و تبلیغات ویژه و پولی را آغاز میکنند.

پایه کار یک وب سایت تبلیغاتی و آگهی باید افزایش ترافیک و بازدید از طریق موتورهای جستجو به خصوص موتور جستجوی گوگل باشد. هرچه سایت پربازدید تر باشد نتیجه ی آن درآمد بیشتر و بالاتر برای مدیر و ادمین وب سایت است. طراحی سایت نیازمندی ها به شما کمک می کند تا آگهی ها را در یک جا جمع نمایید و کاربران مخصوص به خود را داشته باشید.

 

برخی از امکانات طراحی وب سایت آگهی ( طراحی سایت تبلیغاتی ) به صورت زیر است:

1. تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
2. تعریف دسته های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
3. قابلیت تعریف بینهایت مدیر با سطح دسترسی های مختلف
4. مشاهده لیست اعضای سایت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا

 

web-sample-1

 

یکی از رایج ترین انواع وب سایت در دنیای وب فارسی وب سایت های تبلیغاتی هستند. اولین وب سایت فارسی که به این روش راه اندازی شد وب سایت ایستگاه بود که در حال حاضر جز پربیننده ترین وب سایت های فارسی است. در حال حاضر بیش از 2000 وب سایت تبلیغاتی مشابه این وب سایت وجود دارند که اکثر آنها از وب سایت ایستگاه کپی برداری شده اند و به دلیل اینکه از نظر ظاهری و امکانات کاملا مشابه هم هستند رونق چندانی ندارند.

اما برخی دیگر از این وب سایت ها با به کارگیری روش های نوین و ابزارهای جدید ظاهری شکیل دارند و هم برای آگهی دهنده و هم برای بیننده وب سایت جذابیت بیشتری دارند.

علاوه بر امکاناتی که در بالا که ذکر شد نکته بسیار مهم در اینگونه سایت ها داشتن بیننده است. اگر وب سایت شما بیننده زیادی داشته باشد مسلما آگهی های بیشتری هم نصیب آن خواهد شد. وب سایت های آگهی که توسط ما طراحی و پیاده سازی خواهند شد علاوه بر اینکه به طور اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد شامل تمامی اصول سئو (بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو) خواهد بود و لذا بیننده بیشتری را به سمت سایت شما هدایت خواهد کرد.

 

برخی از امکانات طراحی وب سایت آگهی ( طراحی سایت تبلیغاتی ) به صورت زیر است:

1. تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
2. تعریف دسته های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
3. قابلیت تعریف بینهایت مدیر با سطح دسترسی های مختلف
4. مشاهده لیست اعضای سایت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا
5. مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده مبنی بر تایید یا رد آگهی وی ( متن ایمیل توسط شما قابل تغییر است )
6. طراحی با امکانات سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو)
7. امکان افزودن کلمات کلیدی و ایجاد ارتباط بین دسته های نیازمندی و آگهی ها
8. تعریف روشهای پرداخت با امکان ورود پارامترها به صورت دلخواه
9. قابلیت تایید و رد فیشهای بانکی و افزایش موجودی حساب مشتری پس از تایید فیش
10. قابلیت تعریف و اضافه کردن حسابهای بانکی ( شماره حساب و شماره کارت 16 رقمی )
11. مشاهده تراکنش های پرداخت آنلاین و امکان تایید و رد پرداخت و افزایش موجودی به صورت آنلاین مشتري
12. امکان افزودن یا کاهش اعتبار مشتری جهت مشتریان خاص
13. امکان ورود اخبار سایت و اطلاع رسانی به مشتریان
14. امکان ایجاد پکیج تعرفه برای هر دسته از تبلیغات بدون محدویت
15. بروز رسانی خودکار سایت شما بدون نیاز به دخالت شما بصورت کاملا اتوماتیک و خودکار
16. امکان مدیریت منوهای سایت بدون نیاز به دانش طراحی با قبلیت ترتیب گذاری و مدیریت اطلاعات صفحات
17. سیستم مدیریت تبلیغات بنر

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات سایت های نیازمندی و تبلیغاتی طراحی شده توسط شرکت ما می باشد و علاوه بر امکانات فوق موارد بسیار زیاد دیگری نیز در سایت های طراحی شده توسط این شرکت وجود دارد.

 

مزایای طراحی سایت تبلیغاتی توسط طراحی سایت 24

برخی از مزایای طراحی سایت تبلیغاتی (طراحی سایت نیازمندی) توسط طراحی سایت 24 به صورت زیر است:

  • امنیت بسیار بالا
  • سرعت لود شدن صفحات قابل قبول و سریع
  • گرافیک مناسب و طراحی ظاهر اختصاصی سایت
  • سئو سایت بسیار قوی و قرار گرفتن آگهی ها در نتایج بالای گوگل
  • پشتیبانی مناسب
  • مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو برای مشتریان طراحی سایت
  • پنل مدیریتی بسیار ساده و روان

 

 

free-website-templates-1

 

لازم به توضیح است که بحث سئو در سایت های آگهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ضامن موفقیت وب سایت تبلیغاتی می باشد. زیرا در صورتی آگهی دهنده نتیجه مناسب را در گوگل خواهد دید که مشتری هدفمند به سمت آگهی درج شده در سایت هدایت شود و اینگونه از مشتریان از طریق موتورهای جستجو به سمت سایت شما هدایت می شوند.

 

طراحی سایت تبلیغاتی به صورت اختصاصی

یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی توسط ما طراحی گرافیک و امکانات سایت به صورت اختصاصی می باشد که دقیقا بر اساس خواسته ها و نیازهای شما انجام خواهد شد. بنابراین می توانید با داشتن یک سایت تبلیغاتی متفاوت و ایده ای نو در بازار اینترنت کسب درآمد کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ذیل را تکمیل نمایید؛

لطفا صبر کنید

 

طراحی وب سایت تبلیغات و نیازمندی, طراحی وب سایت تبلیغات, طراحی وب سایت نیازمندی, طراحی وب سایت, طراحی سایت, سایت, وب سایت, طراحی وب سایت تبلیغاتی, برترین طراح وب سایت, وب سایت ارزان, طراحی وب سایت ارزان, راه اندازی وب سایت, فروش وب سایت, برترین طراح وب سایت