طراحی وبسایت گردشگری

طراحی وبسایت گردشگری برای آژانس های گردشگری و مسافرتی به دلیل ماهیت با سایتهای شرکتی اندکی تفاوت دارد و می بایست امکانات مختلفی برای جذب مخاطب گردشگر و مسافر برای وب سایت در نظر گرفته شود. در صورتی که هنوز اقدام به راه اندازی وب سایت ننموده اید بهتر است برای آنکه در زمینه حضور در اینترنت عقب نمانید از همین امروز کار طراحی سایت خود را با هر هزینه و بودجه آغاز نمایید زیرا حضور با مدت زمان بیشتر در اینترنت به موفقیت وب سایت شما کمک شایانی خواهد نمود.

در کنار امکانات اصلی طراحی وبسایت گردشگری می توان برای وب سایت امکانات جانبی در نظر گرفت تا وب سایت بتواند بازدید کنندگان بیشتری جذب نماید که در این بخش به این امکانات می پردازیم:

tourism-01

آب و هوا
می توان اطلاعات مربوط به آب و هوای مناطقی که آژانس در آن مناطق در فعالیت می نماید را در سایت قرار داد تا کاربرانی که در اینترنت در جستجوی دانستن آب و هوای مناطقی خاصی هستند بتوانند وضعیت آب و هوا را در سایت مشاهده نمایند که این مورد باعث جذب بازدید کننده بیشتر برای وب سایت می گردد.

پیوندها
در این صفحه از وب سایت می توان لیست سایت های مورد نیاز کاربرانی که قصد سفر دارند را قرار دارد تا کاربران بتوانند از طریق این صفحه وارد سایت های مورد نظر خود شوند.

سیستم عضویت
در صورتی که وب سایت دارای سیستم فروش اینترنتی می باشد بهتر است سیستم عضویت در سایت در نظر گرفته شود تا کاربران بتوانند از وضعیت خریدهای قبلی خود و پرداخت های خود مطلع گردند

travel

خبرنامه
توسط این قابلیت این امکان فراهم می گردد تا کاربران بتوانند با معرفی آدرس ایمیل خود از وضعیت آفرهای تورها ، بلیط و هتل و سایر موارد با خبر گردند.

سیستم اس ام اس
سیستم اس ام اس نیز مانند خبرنامه اما به صورت اس ام اسی عمل می نماید و کاربران می تواند با معرفی شماره موبایل خود از وضعیت آفرهای تورها ، بلیط و هتل و سایر موارد با خبر گردند.

نمایش برنامه پروازها
در سایت می توان برنامه های پرواز فرودگاه های مختلف کشور را قرار دارد تا در صورت نیاز به کسب اطلاعات کاربران بتوانند اطلاعات پروازها را مطالعه نمایند.

اطلاعات هنل ها
سایت می تواند اطلاعات کاملی در مورد هتل ها و مخصوصا هتل های مورد فعالیت آژانس ارائه نماید که ارائه این اطلاعات باعث جذب کاربران بسیاری می گردد

بانک نقاط گردشگری و دیدنی
با ایجاد بانک نقاط گردشگری و دیدنی در سایت و معرفی آن ها می توان بازدید کنندگان بسیاری بدست آورد.

تالار گفتمان
با ایجاد مکانی برای اظهار نظر کاربران وب سایت در زمینه موضوعات مختلف گردشگری می توان به صورت غیر مستقیم برای وب سایت تبلیغات انجام داد.

Hospitality-tourism