تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یکی از مهمترین اقدامات در خصوص معرفی کسب و کار مجموعه با استفاده از ویژگی های بصری بشمار می رود. واژه تیزر که به معنای ادیت کننده است، اصطلاحا به رفتاری گفته می شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می کند.

به عنوان مثال، در تصویری با یك جمله رو به رو می شود اما نمی دانید كه با چه برند یا چه شرکت یا چه چیزی روبه رو هستید. پیامی در حال انتقال است اما نمی دانید هدف چیست. آیا قرار است محصولی فروخته شود؟ آیا قرار است فیلمی معرفی شود؟
امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و صحیح و بکارگیری رسانه مناسب جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین و مشتریان بازار هدف می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را با سرعت بالایی طینماید. تبلیغات می تواند به روش های مختلفی از جمله رسانه ایی و محیطی و چاپی و… اما تاكنون تیزرهای تلویزیونی که زیر مجموعه تبلیغات رسانه ای می باشند بیشترین و بهترین تاثیر گذاری را روی مخاطبین البته بسته به نوع محصول می گذارند.

 

%d8%aa%db%8c%d8%b2%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c

 

نكات قابل توجه در ساخت تیزر

از آنجایی که در تهیه و تولید تیزرها سرمایه و وقت زیادی هزینه می شود، لذا باید با بهره گیری از تکنیکها و روشهای مختلف تیزرهایی طراحی و تولید کرد که از بالاترین سطح اثربخشی برخوردار باشند. ساخت تیزر شامل سه مرحله اصلی پیش از تولید، تولید و پس از تولید است. استراتژی، نوآوری و اجرا سه فاکتور اساسی در موفقیت یک تیزر به شمار می آیند. تیزرهای موفق از نظر اتخاذ استراتژی بی نقص اند.

دارای مفهومی خلاق هستند و از اجرای مناسبی نیز برخوردارند .انتخاب قالب آگهی همچون سبک آگهی، بخشی از استراتژی خلاق است. قالب های مختلفی وجود دارند که در تیزرها مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از تیزرها یک قالب مشخص و برخی نیز چند قالب را مورد استفاده قرار می دهند. آنچه مهم است باید قالبی را انتخاب کرد که بتواند به درستی پیام آگهی را انتقال داده و با مخاطب ارتباطی نزدیک برقرار کند. انتخاب یک قالب به این موضوع بستگی دارد که چگونه و با چه هدفی می خواهیم از آن استفاده کنیم. قالبهای تبلیغاتی زیادی وجوددارند که برخی از مهمترین آنها عبارتند از قالب داستانی، نمایشی، تائیدی، طنز و فکاهی و …

 

%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa

 

موارد استفاده از تیزرهای تبلیغاتی:
1.استفاده در فیلم های آموزشی
2.کنفرانس ها و سمینارها
3. پخش در سالن های انتظار و استراحت سازمان
4. پخش در رسانه های تصویری عمومی و تخصصی به منظور تبلیغات
5.استفاده از فیلم ها به عنوان کاتالوگ های الکترونیکی معرفی محصولات و خدمات سازمان
6. تولید فیلم به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان
7.پخش فیلم در مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهرها
8. استفاده در هتل ها و تاالارها

 

از جمله خدمات قابل ارائه توسط ایده برتر پاسارگاد عبارتند از:
ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن
ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک
ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی محصول
ساخت تیزر تبلیغاتی هویت نمایی برند
ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی سازمان
ساخت تیتراژ
ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقانه
ساخت آگهی تبلیغاتی
ساخت فیلم ریپرتاژ آگهی
ساخت تیزر تبلیغاتی تاریخچه شرکت
ساخت تیزر تبلیغاتی نمایشگاهی

 

جهت بهره مندی از خدمات ما لطفاً فرم ذیل را تکمیل فرمایید؛

لطفا صبر کنید

 


 

تیزر تبلیغاتی, ساخت تیزر تبلیغاتی, انواع تیزر تبلیغاتی, ساخت آگهی بازرگانی, ساخت پیام بازرگانی, شرکت ساخت تیزر معرفی محصول, تیزر تبلیغاتی انیمیشن, ساخت تیتراژ, ساخت تیزر خلاقانه, برترین شرکت سازنده تیزر, سازنده تیزر, سازنده تیزر تبلیغاتی, سازنده تیزر انیمیشن, برترین سازنده تیزر, سازنده تیزر در ایران, ساخت تیزر تبلیغاتی